Stručný přehled toho, co naleznete ve výživovém programu

 

Záznam jídla

Zaznamenávejte si skutečně přijaté jídlo v průběhu dne a hned uvidíte, jestli je příjem v souladu s doporučením podle zásad moderní dietologie. Záznam můžete provádět i zpětně, stačí si jen zvolit datum a čas. Pod tlačítkem Historie se můžete podívat na kterýkoliv den zpětně, pod tlačítkem Jídla se Vám zobrazí záznam zapsaných jídel ve zvoleném dnu.

Pro rychlý výběr použitých surovin je určen Seznam potravin ve spodní části monitoru. Sestavené jídlo si můžete uložit.
Záznam jídla

 

 

Sestavení jídel

Tato část programu Vám umožní zjistit nutriční parametry vlastního jídla. Stačí jen vypsat suroviny a jejich množství.

Pro rychlý výběr použitých surovin je určen Seznam potravin ve spodní části monitoru. Sestavené jídlo si můžete uložit.
Sestavení jídel

 

 

Recepty

V této části programu lze nalézt recepty na přípravu jídel, údaje o nutričních hodnotách jídla, údaj o výměnných jednotkách, vhodnost konkrétního jídla při výživovém omezení aj.

Recept přehledně uvádí seznam použitých surovin a návod na přípravu jídla. Pokud je jídlo vhodné například pro diabetiky, je recept označen logem VHODNÉ PRO DIABETIKY.
Recept

 

 

Sestavení denního jídelníčku

Tato část programu umožňuje celou řadu funkcí. Jednak lze vybírat z optimalizovaných denních jídelníčků, ale uživatel je může dodatečně ještě upravit přesně podle svých potřeb. Také lze nalézt jídelníčky na celý týden, výživové parametry jednotlivých jídel, údaje o energii a dokonce i informace, jakou práci byste měli vykonat, aby se Vámi sestavený jídelníček bezezbytku "spálil". V programu si můžete zkontrolovat i vhodnost jídelníčků, které Vám například sestavil nějaký výživový poradce.

Klient si může vybírat z připravených denních menu nebo si může denní jídelníček dodatečně upravit. Program pohlídá, aby to bylo v souladu s doporučenými parametry.
 
Sestavení denního jídelníčku

 

 

Výsledky

Tato část je soukromá, proto lze ukázat jen nepatrnou část této části programu. Jsou zde uvedeny všechny údaje, které se týkají vaší osoby. Údaje jsou chráněné a přístup k nim máte jen Vy. Nikdo jiný je nemůže vidět a ani nemůže zjistit, kdo si v programu založil svoji osobní kartu. V této části jsou uloženy i veškeré protokoly, ke kterým máte přístup 7 dnů v týdnu 24 hodin denně.

Ukázka jen zlomku informací. Tato část je srdcem programu a seznámit se s plným rozsahem lze jen po vstupu do programu
Výsledky

 

Copyright © 2013 - 2021
KERBET.cz
Created by it2b

Pracoviště pro studium
energetického metabolismu
Trnava 397, Trnava u Zlína

E-mail: info@kerbet.cz
Tel.: 577 981 893, 605 212 069
v době od 7,00 do 14,30 hodin