Hubnutí s Kerbetem

Jaké jídelníčky na těchto stránkách naleznete?

Databáze obsahuje optimalizované jídelníčky včetně doporučených jídel a receptů na jejich přípravu. Jídelníčky jsou sestavovány individuálně, přičemž je zohledňováno pohlaví, věk, výška, váha a výživové omezení (zdravotní stav) konkrétní osoby.

Jídelníčky jsou sestaveny pro redukci nebo zvýšení hmotnosti a pro diabetiky. Databáze jídelníčků je postupně doplňována i o jídla vhodná pro vegetariány, celiaky a případně další osoby, jejichž  zdravotní stav vyžaduje určité výživové omezení.

Optimalizované jídelníčky a recepty na přípravu jídel naleznete po vstupu do programu (VÝŽIVOVÝ PROGRAM - VSTUP DO PROGRAMU - JÍDELNÍČKY). Recept na přípravu jídla se otevře po kliknutí na název jídla. Vstup do programu zde.

Ukázka receptu na přípravu jídla vhodného pro diabetiky Ukázka receptu

 

Vedle potřebných surovin a postupu přípravy jídla naleznete v receptu také obsahy základních živin a velmi zajímavou grafickou vychytávku. Směr šipek u jednotlivých živin poskytuje informaci o tom, jaký je jejich obsah ve vztahu k Vaší potřebě. Šipka nahoru znamená zvýšený obsah, vodorovně optimální obsah a šipka směřující dolů znamená snížený obsah. Jednoduchá, ale vysoce praktická pomůcka při rozhodování, které jídlo si do sestavovaného jídelníčku zařadit.
Zajímavý článek


MOROSIL® - přírodní přístup ke kontrole hmotnosti