Hubnutí s Kerbetem

Menopauza nemusí být strašák

Při menopauze nastává pokles produkce ženského pohlavního hormonu – estrogenu a tím je narušena hormonální rovnováha. Menopauzu provází nepříjemné obtíže, které pociťuje 70 až 80 % žen. Patří mezi ně návaly horka, pocení, bušení srdce, nervozita, podrážděnost, poruchy soustředění, deprese, poruchy spánku, bolesti hlavy, závratě aj.

Tyto projevy lze zmírnit podáváním rostlinných fytoestrogenů, jejichž působení se podobá účinkům ženských pohlavních hormonů estrogenů. Tím přispívají ke zmírnění klimakterických obtíží. Fytoestrogeny nemají žádné vedlejší účinky, mohou se užívat dlouhodobě a nezpůsobují váhový přírůstek.

Doplněk stravy Menostabil obsahuje přírodní rostlinné fytoestrogeny extrahované z vybraných rostlin, které pomáhají snižovat příznaky typické pro menopauzu a jsou vhodné i pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální substituční léčbu. Menostabil je vhodný i pro případy uměle vyvolaného přechodu (např. při odstranění vaječníků). Pomáhá udržovat ženu v psychické i fyzické pohodě. Lze ho užívat dlouhodobě.

Narušení hormonální rovnováhy vede ke snížené funkci vaječníků. K utlumení nepříjemných pocitů se osvědčilo pravidelné podávání rostlinných fytoestrogenů. Menopauza

 

Podrobné informace o menopauze naleznete zde.

Menostabil
Zajímavý článek


MOROSIL® - přírodní přístup ke kontrole hmotnosti