Můžu sladké? A bez výčitek?

Sladké můžete, ale cukr nahraďte nízkokalorickým sladidlem DiaChrom, který spojuje příjemné s užitečným. Nejen že si osladíte téměř bez kalorií, ale současně dostanete do těla speciální komplex označovaný jako glukózotoleranční faktor, který se podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi.

DiaChrom má vynikající chuť velmi podobnou cukru a nemá nepříjemné pachutě známé u jiných sladidel. Za posledních 20 let byl několikrát posuzován. Spotřebitelé oceňují jeho přirozenou a čistou chuť a je dlouhodobě hodnocen jako sladidlo s chutí nejvíce podobnou cukru. Je vhodný v rámci dietních opatření souvisejících se zvýšenou hladinou glukózy v krvi. Je vhodný nejen pro diabetiky, ale také pro všechny osoby, které z jakýchkoliv důvodů omezují příjem cukru v potravě a chtějí sladit zdravě.

Nemusíte si odepírat sladké, stačí když použijete místo cukru sladidlo DiaChrom. Je vhodný ke slazení nápojů jako je čaj, káva, mléko nebo kakao a ke slazení salátů, ovoce, kompotů, pudinků, krémů, dortů, rolád, buchet, cukroví ...
DiaChrom

 

Podrobnější informace o glukózotolerančním faktoru.

 

DiaChrom se sukralózou

Copyright © 2013 - 2021
KERBET.cz
Created by it2b

Pracoviště pro studium
energetického metabolismu
Trnava 397, Trnava u Zlína

E-mail: info@kerbet.cz
Tel.: 577 981 893, 605 212 069
v době od 7,00 do 14,30 hodin