Vyplněním následujících údajů dáváte programu podklady pro vytvoření Vaší osobní karty. Na základě uvedených tělesných parametrů program vytvoří model pro optimální režim úpravy váhy a sestaví vhodné jídelníčky. Bez těchto parametrů nemůže program pracovat. Vytvořená karta je zcela soukromá, nikdo kromě Vás se k ní nedostane. Žádný uživatel těchto webových stránek nemůže ani zjistit, kdo do systému vstoupil a vytvořil si osobní kartu. Po kliknutí na ODESLAT je Vám okamžitě umožněn vstup do programu. Současně jsou na uvedený e-mail odeslány přístupové údaje pro budoucí přístup do programu.

Pozn. Uživatelské jméno může být i přezdívka. Pokud zvolíte uživatelské jméno, které využívá jiný klient, budete vyzváni k novému zadání. Pokud zvolíte jako uživatelské jméno přezdívku, nelze již osobní kartu ztotožnit s konkrétní fyzickou osobou. Přesto formulář obsahuje jeden údaj (e-mail), který je podle směrnice považován za osobní údaj a je proto nutné před odesláním vyplněného formuláře potvrdit souhlas s nakládáním s osobními údaji.

Založení osobní karty

(* takto označené jsou povinné údaje)
Osobní informace
Údaje potřebné pro funkci programu
 
Doplňkové informace
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů
Copyright © 2013 - 2022
KERBET.cz
Created by it2b

Pracoviště pro studium
energetického metabolismu
Trnava 397, Trnava u Zlína

E-mail: info@kerbet.cz
Tel.: 577 981 893, 605 212 069
v době od 7,00 do 14,30 hodin