Hubnutí s Kerbetem

Chci se věnovat úpravě váhy podle zásad moderní dietologie

Máte před sebou jeden z nejlépe propracovaných programů pro zdravé stravování, pro přípravu jídel při různých zdravotních omezeních, pro optimalizaci váhy a celou řadu dalších aktivit spojených se zdravým životním stylem, který můžete využívat zcela zdarma.

Základní podmínkou zdravého stravování je správně sestavený jídelníček a pravidelná strava s minimálně pěti jídly denně. Příjem živin a energie musí být přizpůsobený cíli, kterého chcete dosáhnout. Vždy je však nutné přihlédnout k aktuálnímu zdravotnímu stavu a tomu přizpůsobit sestavení jídelníčku i výběr vhodných jídel.

K čemu Vás program povede ?

Program je nastavený tak, aby vždy navrhl variantu směřující k optimální váze ve vztahu k vašemu věku a výšce. Máte-li nadváhu, nabídne Vám jídelníčky a jídla, které Vám umožní váhu postupně snižovat bez nebezpečí vyvolání jo-jo efektu. Trpíte-li podvýživou, program nabídne jídelníčky a recepty jídel, které vám umožní postupně navýšit vaši váhu, aniž by hrozilo nebezpečí nadměrného ukládání tuku v břišní krajině (viscerální tuk). Máte-li váhu optimální, program Vám bude nabízet jídelníčky a recepty na přípravu jídel, které Vám zajistí udržení stávající váhy. Vše je ale závislé na pravdivosti údajů, které jste uvedli při zakládání vaší osobní karty. Podle těchto údajů totiž program nastavuje váš individuální režim. Máte nějaké zdravotní omezení (jste například diabetik) nebo preferujete vegetariánskou stravu? I s tímto si dokáže program poradit. Poskytněte mu tuto informaci a on Vám bude nabízet jídelníčky a recepty jídel, která budou vyhovovat vašemu životnímu stylu nebo bude zohledňovat vaše výživové omezení. Podobně se program bude chovat, pokud jste aktivní sportovci.

Za všech okolností bude nabízet varianty, které povedou k jeho základnímu zadání - přivést Vás k optimální váze. Jestli se budete řídit jeho doporučením nebo ne - to už je jen na Vás.

Program toho umí mnohem více

Program také nabízí možnost poměrně přesného výpočtu vašeho energetického výdeje (Výdej energie) a také se sami můžete přesvědčit, jestli dodržujete správný stravovací režim (Záznam jídla).

Srdcem programu je část JÍDELNÍČKY, kde naleznete nejen sestavené optimalizované jídelníčky, ale také recepty na přípravu jednotlivých jídel. A to vždy přizpůsobené právě Vám. Část KALKULAČKA je určena pro ty z Vás, kteří si budou chtít sestavovat vlastní jídla  a zařazovat si je do vlastních sestavených jídelníčků.

Neutrácejte zbytečně peníze a sestavte si kvalitní jídelníčky sami

Pokud se naučíte program dobře využívat, zjistíte, že si poměrně rychle dokážete sami a zcela zadarmo sestavit jídelníčky v mnohem lepší kvalitě, než Vám mnohdy nabídne leckterý výživový poradce za hříšné peníze. A navíc pochopíte mnohé věci, které Vás naučí zdravě se stravovat. Stránky Vám dávají možnost natolik proniknout do tajů moderní dietologie, že si někteří rádoby odborníci na výživu hodně rozmyslí, jestli Vás budou opíjet rohlíkem a tahat z Vás peníze jenom proto, že problematice výživy dostatečně nerozumíte.

Nápověda

Pokud postavíte kurzor nad některá tlačítka, našeptávač Vám napoví, jaké informace získáte a co můžete udělat dál. Po kliknutí na podtržený název jídla se Vám zobrazí recept na jeho přípravu. Kódů u názvu jídel si vůbec nemusíte všímat, slouží jen pro správnou funkci programu a jeho administraci. Podrobný návod, jak jednotlivé části programu používat, naleznete po kliknutí na modrou ikonu s otazníkem (vpravo nahoře).