Hubnutí s Kerbetem

Předčasná tvorba vrásek - péče o pleť

K vzniku vrásek dochází v důsledku stárnutí pokožky, jejíž struktura postupem času ztrácí svou pružnost. Se zvyšujícím se věkem je spojeno také zpomalení buněčné obnovy a neschopnost kůže vytvářet dostatečné množství kvalitního kolagenu, který by rýhy v pokožce dokázal vyrovnat. Vznik vrásek ovlivňuje celá řada vnějších i vnitřních faktorů.

Poškození kolagenu způsobují chemicky vysoce reaktivní částice, označované často jako volné radikály. Jejich tvorba je podporována dehtovými zplodinami vdechovanými při kouření a také UV složkou slunečního záření dopadajícího v nadměrném množství na pokožku. Účinnou ochranu před působením těchto částic mohou poskytnout antioxidanty. Feminestyl je moderní doplněk stravy obsahující komplex silných přírodních antioxidantů s vitamíny, minerály a koenzymem Q10, které podporují regenerační procesy kůže a poskytují komplexní péči o pleť zevnitř.

K moři jezdíme nejen za odpočinkem, ale obvykle se chceme pěkně opálit. Časté slunění však aktivuje v pokožce enzymy, které rozrušují strukturu kolagenu a elastinu a narušují tak obnovu pokožky. Přírodní antioxidanty pomáhají chránit kolagen a elastin před poškozováním a zpomalují i jejich přirozenou degradaci v důsledku stárnutí.

Intenzivní opalování zejména na jaře nebo u moře bez odpovídající ochrany může mít velmi nebezpečné důsledky. opalování

 

Více o významu antioxidantů v péči o pleť naleznete zde.

Feminestyl
Zajímavý článek


MOROSIL® - přírodní přístup ke kontrole hmotnosti