Hubnutí s Kerbetem

Když je zvýšený cukr a cholesterol

Jedná se o projekt zaměřený na vzdělávání diabetiků (zejména nově diagnostikovaných). Protože je diabetes často spojen s vyšší produkcí zásobního tuku, je řešena současně i otázka zvýšené koncentrace cholesterolu v krvi.

Osvěta je prováděna několika formami. U diabetiků je plošně využíván leták s uvedením diabetického desatera, které vystihuje základní zásady, kterými by se měl diabetik řídit. Jsou v něm uvedeny i příklady vhodných jídelníčků. Leták je účinnou pomůckou, která ušetří v ordinaci čas lékaři i pacientovi. Pacient v letáku nalezne všechny důležité informace a lékař nemusí ztrácet čas jejich vysvětlováním. Může pak více času věnovat jiným otázkám. Většinou si pacient nepamatuje všechny pokyny, které se na něj v ordinaci "sesypou". Leták mu umožní si je v klidu domova znovu připomenout a plnohodnotně pochopit jejich význam.

Na leták navazuje systém edukačních přednášek a také webová aplikace výživového programu. Program lze využívat zcela zdarma a nabízí mnoho funkcí. Například diabetici nebo lidé s nadváhou v něm naleznou mnoho optimalizovaných jídelníčků a receptů na přípravu vhodných jídel.

Další informačním kanálem pro diabetiky mohou být i sociální sítě. Lze využít i náš facebook a sledovat novinky týkající se zvládání diabetu nebo zvýšeného cholesterolu.

Účinná pomůcka, která UŠETŘÍ v ordinaci ČAS lékaři i pacientovi. Pacient v letáku nalezne všechny důležité informace. Leták pro diabetiky

 

Podrobnější informace o projektu "Když je zvýšený cukr a cholesterol".

 

DiaChrom
Zajímavý článek


MOROSIL® - přírodní přístup ke kontrole hmotnosti